تولید کردن ایالات متحده سفر به آمریکا ریاست جمهوری

تولید کردن: ایالات متحده سفر به آمریکا ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور رئیس جمهور خاورمیانه فیلیپین اوباما آمریکا فیلیپین

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ دوست دارد قاچاقچیان مواد مخدر را اعدام کند ولی تمی‌تواند

پایگاه خبری آکسیوس منشتر شدن نقل قول‌هایی از اطرافیان ترامپ به این نتیجه رسیده که او طرفدار اعدام قاچاقچیان مواد مخدر است گرچه می‌داند که نمی‌تواند این ایده را

ترامپ دوست دارد قاچاقچیان مواد مخدر را اعدام کند ولی تمی‌تواند

ترامپ دوست دارد قاچاقچیان مواد مخدر را اعدام کند ولی تمی تواند

عبارات مهم : اعدام

پایگاه خبری آکسیوس منشتر شدن نقل قول هایی از اطرافیان ترامپ به این نتیجه رسیده که او طرفدار اعدام قاچاقچیان مواد مخدر است گرچه می داند که نمی تواند این ایده را پیاده کند.

به گزارش ایسنا، چند منبع مطلع به پایگاه آکسیوس گفتند دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا حین گفت وگو راجع به این مساله با دوستان و مشاورانش گاهی به موضع سرسختانه کشورهای دیگر راجع به قاچاقچیان مواد مخدر اشاره می کند.

یک منبع به آکسیوس گفت: ترامپ سیاست سنگاپور جهت اجرای مجازات اعدام جهت محکومان پرونده های مواد مخدر را “زیاد” مطرح می کند. ترامپ یک بار گفت “از نخست وزیر سنگاپور پرسیدم که آیا آنها مسئله مواد مخدر دارند او هم در پاسخ گفته است خیر اعدام می کنیم.”

ترامپ دوست دارد قاچاقچیان مواد مخدر را اعدام کند ولی تمی‌تواند

یک مقام ارشد دولت به آکسیوس گفت: او غالبا راجع به کشتن قاچاقچیان مواد مخدر شوخی می کند. او می گوید “می دانید چینی ها و فیلیپینی ها مسئله مواد مخدر ندارند. آنها اعدام می کنند.”

رئیس جمهوری آمریکا همچنین گمان نمی کند که رویکردهای ملایم تر علیه مجرمان مواد مخدر کارآمد باشد و اعتقاد است دولت مورد نیاز است به کودکان بیاموزد که اگر آنها مواد غیر قانونی داشته باشند، کشته می شوند. طبق گزارش ها، او همچنین به سایرین گفته است که قاچاقچیان مواد مخدر به اندازه قاتل های زنجیره ای بد هستند و باید اعدام شوند. در حالی گفته می شود ترامپ حامی قانونی مشابه سنگاپور است که این کشور تمام قاچاقچیان را اعدام می کند، او همچنین اذعان دارد که تصویب چنین قانونی تقریبا غیر ممکن است.

پایگاه خبری آکسیوس منشتر شدن نقل قول‌هایی از اطرافیان ترامپ به این نتیجه رسیده که او طرفدار اعدام قاچاقچیان مواد مخدر است گرچه می‌داند که نمی‌تواند این ایده را

کلیان کانوی (Kellyanne Conway) مشاور ارشد کاخ سفید که اداره دفتر سیاستگذاری مرتبط با مواد مخدر دولت را بر عهده دارد، به آکسیوس گفت اشاره ترامپ به قاچاقچیانی بوده است که مخدرهایی می فروشند که موجب فوت هزاران تن می شود. او افزود: مدیر جمهوری میان مجرمان رده پایین در زندان ها و سردسته هایی که هزاران نفر را طی یک هفته با دوزهای مرگبار فنتانیل می کشند، تمایز قائل است.

واژه های کلیدی: اعدام | آمریکا | قانونی | قاچاقچیان | دونالد ترامپ | کشتن قاچاقچیان | خست وزیر سنگاپور | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz