تولید کردن ایالات متحده سفر به آمریکا ریاست جمهوری

تولید کردن: ایالات متحده سفر به آمریکا ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور رئیس جمهور خاورمیانه فیلیپین اوباما آمریکا فیلیپین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات روزنامه‌نگار پرسپولیسی شایعه تازه سرخ‌ها را تکذیب کرد!

درحالی که شایعه شده است کمال کامیابی نیا جای سروش رفیعی را در الخور می‌گیرد ، این خبر را یک روزنامه نگار تکذیب کرد. 

روزنامه‌نگار پرسپولیسی شایعه تازه سرخ‌ها را تکذیب کرد!

روزنامه نگار پرسپولیسی شایعه تازه سرخ ها را تکذیب کرد!

عبارات مهم : جدایی

درحالی که شایعه شده است کمال کامیابی نیا جای سروش رفیعی را در الخور می گیرد ، این خبر را یک روزنامه نگار تکذیب کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛در روزهای بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ، شایعاتی راجع به جدایی کمال کامیابی نیا از این تیم مطرح شده است که حسین قدوسی سردبیر سابق روزنامه پیروزی آن راتکذیب کرده است.

او در این باره در کانال تلگرامی اش نوشته است:«نگران نباشید. کمال پیشنهادی از تیم الخور و یک تیم دیگر قطری و یک پیشنهاد اروپایی دارد که از نظر مالی پیشنهاد قطری بهتر از پرسپولیس است و قابل توجه تر. او ولی با الخور و یا تیمی توافق نکرده و پاسخ مثبتی هم نداده. بنای او ماندن هست.

روزنامه‌نگار پرسپولیسی شایعه تازه سرخ‌ها را تکذیب کرد!

یازده پرسپولیس قبلا هم گفته بود تنها خواسته ام تسویه مطالبات قبلی هست. کمال،نوجوانی که در نیمه دوم دهه هفتاد جهت تماشای تمرینات ان تیم پراز اسطوره پرسپولیس هر روزه به ورزشگاه کارگران می رفت به باورمان و با شناختی که از او داریم بازیکنی نیست که در صورت محرومیت تیم از جذب بازیکن پرسپولیس در میانه میدان تنها گذاشته و تیم را ترک کند. بی تعارف و صرفا از باب اینکه دلواپس نباشید شاید تنها خواسته کمال این باشد در زمره نفراتی قرار گیرد که سقف قراردادها در تیم به او نیز تعلق می گیرد و این حق طبیعی اوست.

کمال بی شک این روزها با پیشنهادات مالی بسیار بهتر از پرسپولیس مواجه بوده و خواهد شد و تیم های متمول صنعتی سراغش خواهند آمد ولی اگر فراموش کار نباشیم، اگر مصاحبه های او از خاطرات نوجوانی و علاقه پاک هواداریش به پرسپولیس و اسطوره هایش را بخاطر بیاریم، اگر بازی های متعصبانه و درگیرانه و تکل ها و تنه به تنه حریفان شدن هایش با کتف آسیب دیده را از خاطر نبریم قطعا دلواپس جدایی اش در صورت محرومیت نیز نخواهیم شد. »

واژه های کلیدی: جدایی | اسطوره | روزنامه | پرسپولیس | پرسپولیس | پیشنهادات | روزنامه نگار | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz